توافقنامه کاربری
به مغار خوش آمدید! شما ضمن استفاده از مغار، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق نامه اعلام کرده اید. پیش از استفاده از مغار لازم است تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق نامه را به دقت مطالعه کنید.
فعالیت های این برنامه تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
با ساخت فروشگاه و اضافه کردن محصول و یا ثبت رویداد مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده اید.
در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می توانیم محصولات او را از انتشار خارج کرده و یا حذف کنیم و در صورت لزوم فروشگاه او را برای همیشه از مغار حذف نماییم.
شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به مغار به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

 • شرایط ثبت فروشگاه، محصول و رویداد
  ثبت فروشگاه، محصول و رویدادهایی که به هرشکلی، شامل موارد زیر باشند در مغار مجاز نیست:
  مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.
  نقض حریم شخصی افراد.
  فروشگاه، محصولات و یا رویدادهای بدون تصویر و یا با تصاویر غیرقابل انتشار.
  استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص و درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص.
  استفاده از خط لاتین برای محتوای فارسی.
  هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد.
  شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه.
  هر گونه سلاح گرم و سرد.
  درج شماره حساب در توضیحات فروشگاه، محصول ویا رویداد.
  معرفی سایت‌، کالا و یا خدماتی که به هر شکل و صورتی قصد رقابت با مغار را دارند.
  املا یا جمله بندی نادرست.
  جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار فروشگاه، محصول و یا رویداد مغار ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی محتوای شما بر اساس قوانین بپردازد.
  شرایط و قوانین مربوط به فروشندگان
  هنرمند بایستی خود تولیدکننده محصول یا نماینده تولیدکننده آن محصول باشد.
  فروشندگان فقط مي توانند شماره تماس و ايميل خود را به عنوان بستر ارتباطي با کاربران معرفي کنند و امکان معرفي شبکه هاي اجتماعي و صفحات مجازي آنها وجود نخواهد داشت. اگر هنرمندي خلاف اين مورد عمل کند فروشگاه او از انتشار خارج مي گردد و تا زماني که اطلاعات فروشگاه وي ويرايش نگردد منتشر نخواهد شد.
  هنرمند نمی تواند شخص حقیقی یا حقوقی‌ای باشد که به صورت واسطه عمل می کند. واسطه گری، دریافت حق الزحمه فروش و فروش محصولاتی که تولید شده توسط هنرمند نمی باشد در مغار ممنوع می باشد.
  هنرمند تمامی مسئولیت های مربوط به محتوایی که در مغار قرار می دهد را،اعم از تصاویر، محتوای متنی، قیمت محصولات و هر نوع محتوای دیگری که در مغار ایجاد میکند را بر عهده گرفته و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود.
  هنرمند مسئولیت ارسال محصولاتی که هزینه آنها پرداخت شده، سالم بودن محصول، کیفیت محصول مطابق تصاویر، توصیفی و توضیحی که در مورد آن محصول نوشته شده است را بر عهده گرفته و هرگونه تخلف از این موارد را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود.
  در صورت شکایت هریک از مشتریان از هنرمند در مراجع قانونی، تولیدکننده شخصا و مستقیما پاسخگو و پیگیر مسائل و موارد قانونی خواهد بود و مغار هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
  تمامی مراحل درج، قیمت گذاری، زمان بندی، ساخت و ارسال کالا بر عهده هنرمند می باشد. هنرمند متعهد است که کالای مورد نظر را با کیفیت و در زمان مناسب به دست مشتری برساند.
  محصولاتی که برای هریک از مشتریان ارسال می گردد بایستی مطابق تصاویر ارائه شده برای آن محصول در مغار باشد. در صورت عدم رضایت مشتری، جلب رضایت مشتری بر عهده هنرمند خواهد بود.

شرایط مشاهده و استفاده از مغار
تلاش مغار معرفی هنرمندان و محصولات آنها و حذف واسطه ها می باشد تا کاربران محصول مورد نظر را از خود هنرمند خریداری کرده و بدین وسیله بستری برای کارآفرینی و گسترش حوزه فعالیتی هنرمندان و عرضه محصولات آنها در بعد وسیع تر می باشد، اما نمی تواند صحت هنرمندان و محصولات را تضمین نماید و هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال فروشگاه های ثبت شده، محصولات منتشر شده، رویدادهای معرفی شده و تبلیغات درج شده بر عهده نمی گیرد.
مسئولیت استفاده از محصولات و رویدادها و خدمات معرفی شده در این برنامه بر عهده شماست و مغار هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین برنامه ندارد.
مغار هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با هنرمندان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. محصولات توسط هنرمندان در هر لحظه قابل تغییر هستند و مغار در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع محصول و رویداد و تبلیغ درج شده در برنامه را نمی‌پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به مغار ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
مغار مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این برنامه ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به مغار که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و مغار مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
فروشگاه ها و محصولات و رویدادهای درج شده در مغار با هزینه‌کرد هنرمندان و کاربران جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آنها در هر زمان به هنرمند داده شده است. استفاده کننده از مغار حق کپی‌برداری از اطلاعات هنرمندان و هنرمندان، نوشتار و تصاویر محصولات و فروشگاه ها و رویدادهای ارسال شده به مغار را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.